PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Benim Ukash çalışmıyor , Ne yapmalıyım?

Eğer Ukash ile ödeme için çalışıyoruz ve o iş olmaz o zaman Ukash Müşteri Hizmetleri başvurmadan önce ilk bu olası nedenleri kontrol edin:

Sistemi çalışıyor mu? – Bazen Ukash ödeme sistemi veya tüccar kendi Kasiyer nedeniyle sistem bakım, teknik veya ağ nedenlerle kullanılamaz olacaktır. Sistem ‘kesinti’ ile ilgili Kart.web.tr ya tüccar web sitesinde herhangi bir mesaj olup olmadığını kontrol edin. Bu daha sonra tekrar deneyin sitenin bir nedeni olabilir olursa.

Tarihe göre kullan edin – Hepsi Ukash tarihe By kullanımlar var bu yüzden Ukash hala geçerli olup olmadığını kontrol edin.İngiltere ve İrlanda’da Paypoint terminallerinden verilen Ukash biçiminde tarih olarak kullan YYAAGG gösterir unutmayın.

Kullanılmayan mi? – Sadece Ukash kullanabilirsiniz zamanlar çok kullandığınız ayrıntıları daha önce kullanılmış değil emin olun.

Hangi numara? – Sen 19 haneli Ukash PIN girmeniz gerekir.Ukash PIN 633.718 başlar sayıdır. Boşluksuz 19 basamak girin. Bazı ülkelerde Ukash PIN yalnızca son 16 rakam 718 ile başlayan gösterilmiştir. Gösterilen 16 haneli ardından 633 girin.

Değer girmek – Sizin Ukash kuponu üzerinde gösterilene kadar değerini girin. Bir nokta değeri (.) Bir virgül (,) örneğin girin Onbeş Euro & doksan dokuz Cents 15.99 olarak girilmelidir

Gösterildiği gibi her zaman değerini girin – Eğer bir kısmının ödeme yapmadan bile bunu her zaman fişi değil, ödemek istediğiniz değeri gösterilen Ukash değeri girmek önemlidir.Sistem otomatik olarak sizin için ‘Ukash değiştir’ yaratacaktır.

Para birimi girmeyin – sistem otomatik olarak girdiğiniz PIN gelen para tanıyacaktır.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa