PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash Nedir?

Ukash merkezi İngiltere olan sanal ortamda alışveriş yapmayı sağlayan ve para yüklemenizi( cep telefonuna, gsm servislerine) sağlayan ön ödemeli bir kart dır. Ukash kartları dünyada 12,000 den çok sitede alışveriş yapmak ve ödemede para yerine geçer. İnsanların şahsi bilgilerini saklı tutar, ödeme yapmanın en kolay yollarından bir tanesidir. ukash kartla en büyük internet alış veriş sitelerinden istediğiniz ürünü çok basit bir şekilde temin edebilirsininiz.

Tek kullanımlık ukash kartları ile kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmadan içinde olan limit kadar güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ukash kartlarının üzerinde olan 19 haneli dijital şifreyi kullanmak tahmin etmediğiniz kadar kolay. İstediğiniz, ödeme yapacağınız web sitesine üye olup giriş yaptıktan sonra ödeme seçenekleri içinde UKASH bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır.

Ödeme ekranı karşınıza gelecektir. Daha sonra 19 haneli dijital Ukash kodunu girip ödemenizi yapabilirisiniz. Eger yaptıgınız ödeme miktarı kartınızda bulunan tutardan az ise kartın içinde olan para için size otomatik olarak yeni 19 haneli bir UKASH şifre verilir.

Böylece her hangi bir ödemede kayıp olmaz. Avrupa’daki teknolojinin gelişmiş olması günümüzde ödeme seçeneklerinde alternatifler üretmelerini saglamıştır. Ön ödemeli ve elektronik para kartıdır ukash kartları. Online birçok alışveriş sitesinde hava yolları şirketlerinde, internette olan iletişim programlarının hizmetini almak için, hediye mağazalarında, elektronik para transferlerinde Ukash kartlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ukash kartları kontör kartlarına benzer, dünyanın her yerinde kullanılır.

Ülkemizde teknolojiye bağlı olarak fazla yaygın değildir, fakat gün geçtikçe kullanımı artmaktadır. Ukash kartlarını insanların tercih etme sebebi ise kredi kartı kullanmadan, bilgilerin, kimse ile paylaşmadan yalnız 19 haneli kodu ile rahatlıkla alış veriş yapabilmeleridir.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa