PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash para yatirma anlatimi

UKASH PARA YATIRMA

Ukash dünya’da, internetten online satış yapan binlerce sitede ödeme aracı olarak kullan, güvenli bir alışveriş yapmanızı sağlayan bir karttır. İnternetten alışveriş yapmak ve kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız mutlaka ukash karttan yararlanmalısınız. Kontör kartı gibi alınan 19 haneli pin den oluşan ukash kartı, 10, 20, 25, 50, 100, 250 Euro olarak satılır. İnternette, sitelerden online satın alabilir hiçbir kişisel ve kredi kartı bilginizi vermek zorunda kalmazsınız Ukash kartları, 19 haneli pik kodu içerir, sanal bir ön ödeme kartıdır. Internet den yaptığınız alışverişlerde satın aldığınız kart limiti kadar alışveriş yaparsınız. Sadece ukash logosu olan anlaşmalı sitelere girmek yeterlidir. Alışverişlerin sonunda bakiyeniz kalırsa, aldığınız yerle iletişime geçerek, değerinden bozdurursunuz. Online oyun sitesi, iddia ve bahis oyunlarında, anlaşmalı online satış yapan mağazalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Ukash kart karşılığı kadar sanal bir para satın almak ve online ödemelerde harcamak dır. Kısaca yaptığınız işlemlerde ukash kartınız, kredi kartınız gibi kolaylık sağlar.

Ukash kartı site adresimize girerek canlı msn bağlantısı yaparak ya da hesap bilgileri bölümüne tıklayarak msn kısmından operatörlere bağlanarak ve talep etdiginiz ukash kart miktarını belirtip ukash kart satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Ukash kartı aldıktan sonra tüm sitelerde hemen hemen kullanılır. Ukash logosu olan her yerde ukash kartın 19 haneli pin kodu geçerlidir. Kesinlikle ukash kartın pin kodunu başka kişilerle asla paylaşmayınız. Ukash kartınız aktif halde değilse ya da ukash kartı kredi kartı gibi kullanamıyorsanız sitemizin operatörlerine sorabilir ve problemin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Web adresinin hesap numarasının birine;

İnternet bankacılığı kullanıyor iseniz Havale/EFT ödemesi yapabilirsiniz. Banka hesap numarasını ukash adresi ile iletişime geçerek isteyin. İnternet bankacılığı eğer kullanmıyorsa, ATM’den bu işlemi gerçekleştirmek çok basit. Ama internet bankacılığı kadar kolay işlem olmuyor. Bu uygulamada da aynı mail adresiyle iletişime geçerek aldığınız banka hesap numarasına kartsız işlem yolundan para yatırmalısınız. İlk kısmı geçince tekrar canlı destek hattına geçip havale işlemini yaptığınızı söyleyip yardımcı olmalarını sağlayınız.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa