PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash Artık Avrupa’da Yaygınlaşıyor!

ukash‘ı daha kullanışlı bir duruma getirmek için güvenilir banka havalesi kullanarak web kuponları vererek e-ticaret ödeme Citadel Commer uzmanlar ile ortaklığa girmiştir.

Çevrimiçi nakit ödeme kuruluşu ukash ön ödemeli kart kullanıcılarına hemen hemen her yerde her zaman ukash alma izni, güvenilir banka transferleri ile internet üzerinden satın alınabileceğini ilan etti. ukash 13 yeni ülkede internet bankacılığı düzenleyen tek uygulamadır.

ukash tarafından Avrupa da yapılan bir ankette müşterilerin banka hesapları ve kredi kartları olmasına rağmen, online alış veriş ile oyun sitelerinde kullanmak için ukash’ı tercih etmektedir. Citadel Commerce tecrübeli e-ticaret şirketi ile ukash ortak banka hesaplarından direk e-nakit para çekmek için uygun bir çözümdür. ukash web sitesini ziyaret ederek banka hesaplarına para transferi ile ek ücret ödemeden, 19numaralı pin ile ukash dönüştürebilirsiniz. Tamamı ile rahat ve güvenli bir elektronik işlem, online alış veriş ve ödeme yapabilirsiniz. Ortaklık olarak güvenle ve rahatça tüm kullanıcılar için mümkün olduğu kadar Ukash sağlama çabamıza için diger örnek Mark Chirnside, Ukash CEO’su. Bu amaçla, mobil ve e-cüzdan Ukash kullanıcıları için önemli bir uygulamadır. Dünya da kullanılması artırılması hedefleniyor.

Ukash ile Citadel Anında Internet bankacılık birleşerek milyonlarca kullanıcıya alternatif bir ödeme çözümüdür, Michael Meeks, Citadel Commerce Başkanı açıkladı.

Biz Ukash ile çalışmaktan mutluyuz ve biz birlikte işletmelerin büyüme hızlandırılması ilerletmek için yeni anlaşma ile tahrik hızlı genişlemekte yıl boyunca fiziksel ve sanal ağlar devam planlanmaktadır.

 

Ukash Avrupa, Güney Afrika’da 20’den fazla ülkede ve İngiltere’de 275,000 fiziksel mağaza mevcuttur.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa