PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Online ukash al!

ONLİNE UKASH KART ALMAK

Ukash kart almak istediğinizde kesinlikle kredi kartı kullanmanız gerek yoktur. Online ukash kart almanız için en üstte olan msn adreslerinin bir tanesini eklemek veya sitemizden sipariş vererek hesap numaralarına havale/EFT yapmak yeterli olur.

Sizlere verilen banka hesap numarasına para yatırılarak anında ukash kartı alabilirsiniz işte bu kadar kolay. İnternet sitemiz aracılı ile satın alınan kartı kullanırken banka bilgileriniz, kimlik bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz gibi bilgiler kesinlikle istenmez ve bu bilgilere gerek duyulmaz.

Ödeme yapmak istediğiniz siteye, yalnız size verilen 19 haneli pin numarası vermeniz yeterli olacaktır. Hızlı ve ucuz Ukash kart almak için Hesap numaralarımız sayfasından hesap bilgimize rahatça ulaşabilirsiniz.

sonra “Ukash kart Banka Hesaplarımızdan” birine istediğiniz ukash’ın pin ücretini havale yapınız.MSN den veya Ukash Canlı Destek bölümünden havale yaptığınızı bildirin, bilgiler kontrol edildikten sonra ukash kart pin numaranız size msn den güvenli bir şekilde gönderilsin. Ukash pin numarası size hızla iletilir.

Online ukash kart almak Pin kodunu girerek ukashsatın almak eskiden oldukça zor bir işlemdi. Fakat bazı yerlerde kredi kartı kullanımının yasak olması, kredi kartında olan güvenlik açıkları ve sistemdeki eksikliklerden ötürü Türkiye piyasasına gelen ukash kart, ülkemizde giderek kullanıcı sayısını arttırıyor. Talep çoğalması ve satın alma noktaları sayesinde ukash kart almak artık bir kaç dakikanızı alacak kadar kolay ve telefonunuz kadar size yakın. Online ukash kart alma yöntemleri arasında müşteri temsilcisinden yardım almak, kredi kartı ile almak, e-mail ile ukash almak gibi seçenekler bulunmaktadır. Sizler hangi yöntem kolay ise o yöntemi kullanabilirsiniz. Bütün yöntemler çok kısa bir zamanınızı alır.

Ukash satışı için kurulan satış sistemi ve sürekli müşteri memnuniyetine verilen değerle ukash kart satışını en üst seviyede kolaylaştırıldı. Olabilecek tüm olumsuzluklara karşı önlem alınmaktadır. Güvenlik sertifikaları ukash kart almayı maksimum güvenli hale getirerek ve ucuz ukash fiyatları ile kullanıcıların yanında bulunmaktayız.
Ukash güvenlik demektir. Hemen bizi arayın keyifli alışverişin tadını çıkartın.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa