PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash para çekme ücreti varmı?

UKASH PARA ÇEKME ÜCRETİ
Ukash ön ödemeli sanal bir kredi kartıdır ve para yerine geçme özelliği vardır. Internet üzerinden yapılacak para yatırma, para çekme ve ödeme işlemleri için kullanılan, kolay ve güvenilir işlemler yapma kartıdır ukash kart. ukash kart sistemi, cep telefonlarına kontör yükleme ile ayni düşüncede imal edilmiştir. Kullan ve at mantığına sahiptir.

Ukash kart kullananlar hızlı, kolay ve güvenilir internet üzerinden alışverişin yanı sıra başka avantajlar da sağlar. Beklemeye gerek olmadan hemen para yatırma imkânı sunar.

Ukash kat ile internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde, ukash kart kullandığınız ukash’ın geçerli oldugu her yerde, para yatırma ve para çekme gibi işlemlerde hiç kimse size kişisel bilgilerinizi sormaz. İnternet ortamında birçok sitede avantaj sağlayan ukash kart bonusları gibi avantajları da bulunmaktadır. ukash kart ön ödemeli bir sistemdir ve ukash para çekmede ücret alınmaz yalnızca kartı alırken degerini verirsiniz.

Günümüzde en güvenilir ödeme seçeneklerinden biri tanesi kabul edilen ukash kart dünyada kullanılan en güvenli kartlardan seçilmiştir. Dünyanın dört bir yanında ve özellikle avrupa da çok yaygın kullanılmakta olan ve her gün kullanıcı sayısı hızla artan ön ödemeli bir karttır. 19 haneden oluşan pin kodu ile güvenlik yönünden sadece tek kullanımlık olan ukash kartını, kart satısı yapan noktalarından kolaylıkla alabilirsiniz.

Kartınızı sonrasında ödeme yapmak istediğiniz internet sitesine, üzerinde olan ya da size iletilmiş 19 haneli pin girmeniz yeterli olmaktadır. Böylece ödeme yapacağınız internet sitesi ile hem kişisel hem de mali bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. ukash kart kullanımında diger kartlar gibi her hangibi ekstra bir ücret söz konusu değildir. ukash para çekmede bir ücret olmaz.

Ukash alma limitinizi siz belirlersiniz. Dilediginiz miktarda ve dilediğiniz kadar ukas alabilirsiniz.
Ukash kartlarını binlerce bayiden dünyanın her yerinden satın alınabileceğiniz gibi, internet sitelerinde olan online satış noktalarından da bulabilirsiniz. Ukash kart sadece para yatırma olarak kullanılmaktaydı, günümüzde artık birçok siteden para çekme için de kullanılmakta. ukash ile para çekmek için yapılması gerekli olan tek şey, ukash internet sitesinden Ukashout Mastercart talebinde bulunmak olacaktır.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa