PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

UKASH KART GÜVENLİMİ

UKASH KART GÜVENLİMİ

Bu kredi kartları ilk defa İngiliz Smart Voice firması tarafından kullanıma sunuldu. Online ortamda kredi kartlarıyla internetten alış veriş yapmak artık çok hızlı, rahat ve kolay. ukash kart diger bildiğimiz ve kullandığımız kredi kartlarından farklı olarak ön ödemeli bir sistemdir. İnternet alış verişlerinizde üçüncü şahıslara kimlik ve banka hesaplarınız hakkında her hangi bir bilgi vermek zorunda değilsiniz. Ukash kartlarını diger normal kredi kartlarından ayıran bir diger nokta ise, bu kartların kullan-at mantığı ile yapılmış olmasıdır.
Kullan-at düşüncesi denilince kontörlü hat kullanmak gibi görülüyor. Yani, istediğiniz limitlerde ukash kart satın alarak internette geçerli olan binlerce sitede bu kartı kullanabilir daha sonra kartın içindeki limit bitince de bu kartı atarak yerine yeniden bir ukash kart alabilirsiniz.

Sanal kredi kartı ukash kartın birçok avantajı bulunur. Bunlardan bazıları, bu kartların içinde olan miktar yalnızca internette kullanmak mecburiyetinde olmayışınızdır. Eğer kartın içinde olan miktarı internet üzerinden kullanmak istemiyorsanız, onu derhal nakit paraya çevirebilirsiniz.

Ayrıca, Ukash kart yalnız kart içindeki limit kadar işlem gördüğü için, ekstra hiçbir ücret ya da limit aşımı ihtimali yoktur. Ukash kartlarını tercih etmek için bir diğer faktör’de ukash kartın güvenli oluşudur. ukash kart almak istediginizde ya da internet üzerinden alış veriş için kullanırken hiçbir şahsi ya da maddi bilginize kimse başvurmaz. İnternet sitelerinde online işlem yapacağınız zaman, Ukash kartı ödeme sistemini seçildikten sonra size tek sorulan karttaki pin numarasıdır. Son derece Ukash kartların güvenli olması, nedeni ile internet hırsızlığı gibi riskler de önlemiş olur.

Uluslar arası otoriteler tarafından ukash kart en güvenilir kartlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Diger kredi kartlarınızı kaybetmiş olsanız ya da çalınsa siz fark edene kadar içindeki limit bitmiş olabilir. Fakat ukash kart yanlız sizin bildiğiniz 19 haneli bir pin ile kullanıldıgı için asla böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Bu kadar avantajlı olan ve çok yaygın kullanılan ukash karta sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bu konuda her türlü bilgiye ulaşabilir, istediğiniz soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa