PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

ukash para çekme limiti

UKASH PARA ÇEKME LİMİTİ
Ukash ön ödemeli bir karttır, internet sitelerinde sanal olarak para yerine geçme özelliği vardır. Internet üzerinden para işlemlerinde kullanılan, kullanımı kolay, güvenli ve hızlı işlem yapılmaya yarayan ukash kart, cep telefonlarına kontör yükleme şekli ile ayni sisteme sahiptir.

Kullanıcılarına ukash kart kartlarının sağladığı avantajların yanı sıra güvenli, kolay ve hızlı online alışveriş imkânı da sağlamaktadır. Eğer bir yere para yatıracaksanız beklemeye gerek kalmadan hemen para yatırma imkânı sağlar.

İnternet üzerinden alışverişlerde, ukash‘ın logosunun olduğu her yerde geçerlidir. diger kredi kartları gibi ödeme yaparken hiçbir kişisel ve mali bilgilerinizi paylaşmaya gerek olmaz. ukash kart bonuslari gibi birçok güzellikte binlerce sitede alış veriş yaparken ukash kartın sizlere hediyesidir.
Bu günkü şartlarda en güvenli ödeme seçeneklerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir ukash kart.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın her yerinde kullanılmakta olan ve beğenilmesinin artmasıyla her geçen gün kullanıcıları artan ön ödemeli bir karttır. ukash kartlarının 19 haneden oluşan şifresi, güvenlik yönünden sadece bir kullanımlıktır.

ukash kartları kart satısı yapan satış sitelerinden kolayca temin edebilir, daha sonra istediğiniz siteye, üzerinde bulunan 19 haneli şifreyi girmek yeterli olacaktır. Bu şekilde ödeme yapacağınız internet sitesi ile kişisel ve mali bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. Ukash kartlarının kullanım miktarını ve limitiniz belirlersiniz. Ukash kart para çekme limiti 5 Euro, 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 50euro ve 100 Euro gibi değişik tutarlardadır. Ukash para çekme limitini belirleyip dünyanın her yerinden binlerce bayiden satın alabilirsiniz.

Ayrıca, internette faaliyet gösteren online satışın yapıldığı sitelerden de temin edebilirsiniz. Sadece para yatırma olarak kullanılan ukash kart ile artık para çekme için de kullanılmaktadır.

Ukash kartlar Avrupa da cep telefonu kontörü gibi her yerde satılan geniş kullanım alanı olan bir karttır. İnternette online oyun ve bahis sitelerinin de, ukash kart ile ödeme alınmakta, hatta ukash bonus da vermektedir. ukash kart para çekmede üst limit yoktur

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa