PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash üyelik için detalı bilgiler.

UKASH ÜYELİK

Ukash kart aslı İngiltere olan ön ödemeli bir kredi kartıdır. Diger kartlardan farklı özellikleri olması ukash kartın özel ve güzel bir hale getirmektedir. Ukash kartı diger kredi kartlarından farklı olarak içine sizin istediğiniz kadar yüklenmiş miktardaki parayı bilmenizdir.

Bu şekilde insan kendisini alış veriş yapar iken kontrol edebilir. Alış veriş çılgınlığının yaşandığı günümüzde ukash kart size kendinize sınır koymanıza da yarar. ukash karta üye olduğunuzda artık ondan vazgeçemezsiniz. Ukash kart kullanmanın yararlarını, kullanışlı olmasını, hızlı ve güvenli olmasını çok beğenecek ve kullanmayı bırakamayacaksınız.

Ukash kart diger kredi kartları gibi kesintiler, faizler gibi benzer isimler altında asla sizde ek bir ücret talep etmez. Ukash karta sahip olmak için birkaç dakika zamanınızı ayırmanız yeterli olacaktır. Ukash yükle kullan mantığı ile üretilmiştir. diger kredi kartları gibi alış veriş yaparak sizleri borçlandırmaz. Kendi limitinizi kendiniz belirlersiniz. Ukash karta sahip olmak için yasal ve güvenli sitelerden almanızı öneririz. Biz yasal bir siteyi ve bizde müşteri memnuniyeti her zaman en önde gelir.

Ukash kart almak için yapacağınız işlemlerin başında Hesap numaralarımız sayfasından hesap bilgilerimize rahatça ulaşabilirsiniz.
Ukash banka hesaplarımızdan herhangi birine almak istediğiniz ukash’ın pin ücretini havale etmelisiniz.
MSN üzerinden veya sitemizin canlı destek bölümünden havale yaptığınızı bize iletin. Gönderdiğiniz bilgilerin incelenip onaylanmasının ardından ukash kart pin numaranız size msn den hızla ve güvenilir bir şekilde gönderilir. Ukash pin numaranız en geç 3 dakika içerisinde size iletilir.

Daha sonra siz internet üzerinden binlerce siteyi ziyaret edebilir milyonlarca seçenek arasından istediğinizi alabilirsiniz. Ayrıca ukash kart kullanılan har yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. ukash kart üyeliği bir yıl sürmektedir. Aldığınız ukash kartın kullanma süresi bir yıldır.

Bir yıl içinde kartınız kullanmasanız bile iptal olur. Bu uygulamanın nedeni ukash kartın güvenligi içindir. Kartınızı istediginiz zaman yenileyebilir tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. ukash kart almak satmak ve tüm sorunlarınızda sitemiz sizlerin yanındadır.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa