PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Neden ‘Ukash Kart’

Dünya üzerinde kullanımı her geçen gün büyüyen ukash kart ülkemizde hızlı bir şekilde yaygınlaşmakta ve kullanılmaya başlanmıştır. Kartın sağladığı en büyük avantajlardan biri diğer alışveriş hesaplarına göre oldukça ucuz ve güvenilir bir hizmet sunmasıdır.Peki, nedir internette güvenli alışveriş yapmanın formülü, bize sunulmuş imkânları gönül rahatlığı ile nasıl kullanabiliriz? İngiltere bunun formülüne “Ukash Kart” diyor. Önce İngiltere’de üretilen “Ukash kart al” daha sonra birçok ülkede tercih sebebi oluyor.

 

İnternetin gelişmesi ile pek çok kişi satın almak istediği ürünleri ukash kart online alışveriş sitelerinden yapmaktadır. Ülkenin her neresinde olursanız olun çok istediğiniz ürünü çok rahat bir şekilde satın almanızı sağlayan bu hizmetin kullanımı sürekli olarak artmaktadır.

 

İnternet üzerinden alışveriş yapmak için kullanılan en popüler araç kredi kartıdır. Alışveriş işlemini yapmak için ürünü sunan sitelere tüm kart bilgilerini giren kullanıcılar bu durumdan oldukça büyük rahatsızlık duymaktadır. Hem güvenlik hem de zaman kaybı açısından oldukça büyük bir zarara uğratan bu kartların kullanımı gün geçtikçe azalmaya başlamıştır.

 

Verdiği güvenlik zafiyetinin yanında ek olarak istenen aidatlar da kullanıcıları bıktırmış ve internet üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlayan yeni hesap araçlarını araştırmaya başlamıştır. Kullanıcıların bu istekleri doğrultusunda İngiltere merkezli kurulan ukash kart herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeden online alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

 

Ukash kart ön ödeme sistemi ile çalışan sanal bir karttır. Kartı kullanıma açmak için anlaşmalı sitelere başvurarak istediğiniz bakiye miktarını alışverişte kullanmak için açabilir ve hızlı bir alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz. Anlaşmalı sitelere çok küçük meblağ ödeyerek kartınızı kullanıma açabilirsiniz. Kart bozdurma işlemi yabancı para üzerinden yapılmaktadır.

 

İstediğiniz bakiye miktarını günün kurunun belirlediği bozdurma miktarı üzerinden yatırarak ister tek seferlik isterseniz birkaç kez alışveriş kullanımı için sanal kartınızı alışveriş kullanımına açabilirsiniz. Sahip olduğunuz sanal kart ile binlerce anlaşmalı siteden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü hiç bir kredi kartı bilgisi vermeden sadece size verilen 19 haneli kart kodunu kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

Resmi ukash kart sitelerinden biri olan “Kart.web.tr” sitesinde elektronik kartınızı hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Kart.web.tr sahip olmak istediğiniz sanal kartı günün en iyi kurunu ayarlayarak bozdurma işlemini gerçekleştirmekte böylece size daha fazla alışveriş bütçesi sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Kart kullanımı ile aklınıza takılan soruları Msn ukash@kart.web.tr adresini ekleyip iletebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa