PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash kart Ayrıcalıkları

Ukash kart Ayrıcalıkları ile sizde tanışın

 

Dünyanın neresinde olursanız olun internet ağının sunduğu fırsatlardan yararlanarak sahip olmak istediğiniz ürüne çok rahat ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. İnternet ortamında yapılan online alışverişler pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. En başta Avrupa’daki kullanıcılar olmak üzere, tüm dünyadaki internet kullanıcılarının internet üzerinden pek çok alışveriş ve parasal işlemleri için kullandığı ukash sistemi, son yıllarda oldukça fazla rağbet görmüş ve Türkiye’deki internet kullanıcıları da artık internet ortamındaki her türlü alışveriş işlemleri için ukash sistemini kullanmaya başlamıştır.

 

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin popülerlik kazanması ile pek çok online alışveriş sitesi açılmış ve tüketiciler ihtiyacı olan tüm ürünleri rahatlıkla satın almaya başlamıştır. İnternet üzerinden yapılan alışverişler büyük bir pay sahibi olan kredi kartları kullanım sırasında yarattığı güvenlik açıkları nedeni ile pek çok tüketici tarafından tercih edilmemektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen pek çok kullanıcı daha güvenli bir hizmet olan ukash kartı tercih ederek alışverişlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ukash kart satın al İngiltere merkezli ön ödeme işlemi ile gerçekleşen bir sanal kart uygulamasıdır.

 

Kartı kullanıma açmak için resmi ukash kart sağlayıcı sitelere küçük bir meblağ ödenerek isteğiniz doğrultusunda tek seferlik ve birkaç kez alışveriş kullanıma uygun bir şekilde aktif edebilirsiniz. Kart kullanıma açıldıktan sonra hesaba yüklenen para bozdurularak bakiye hesabına aktarılmaktadır. Kart bozdurma işlemi yabancı para üzerinden yapılmaktadır. Kart hesabına yatırılan bakiye anlaşmalı site tarafından günün kuru baz alınarak Türk Lirasına çevrilerek bakiye hesabına yatırılmaktadır.

 

Yatırılan bakiye hesabından sonra kart sahibine 19 haneli bir kod gönderilerek bu kod üzerinden alışveriş yapmak imkanı sağlanmaktadır. Kart sahibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden ürünü satın almak için satış işlemini gerçekleştiren siteye herhangi bir kimlik bilgisi vermeyerek sadece ellinde bulunan 19 haneli kart şifresini yazarak güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmektedir. Sanal kartı kullanıma açmak için bazı dolandırıcı siteler yüksek meblağda kart sahibi yapmaktadır. Bu tür sitelerden uzak durarak anlaşmalı sitelerden kart sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Alışveriş sırasında sizlerce pek çok ayrıcalık sunan bu sanal karta sahip olmak için anlaşmalı ukash kart sağlayıcısı Kart.web.tr sitesinden rahatça satın alabilirsiniz. Kart.web.tr sitesi kart bozdurma işlemini günün en yüksek kurundan gerçekleştirerek sizlere daha fazla alışveriş bakiyesi sağlamaktadır. Kart hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.Kart.web.tr sitesini ziyaret edebilir veya 0543 23 23 233 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa