PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Facebookda ukash ile oyun oynama zamanı!

ukash facebook

ukash facebook

Facebookda artık kredi kartı kullanmadan

ödeme yapın!

 

Facebook oyunları için yaptığınız online ödemelerde kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, yapmanız gereken sadece ukash satın almak kadar kolaydır. Siz de ukash kart satın almanızın ardından etkili bir sanal kredi kartına kavuşacak ve tüm online işlemlerinizde ukash kartınızı kullanacaksınız. Yapmanız gereken sektörün en etkili sanal kartlarından biri olan ukash kartı satın almak ve sonrasında istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktır.

Ukash 14 binden fazla sitede online işlem yapılmasını sağlayan bir sanal kredi kartıdır. Bu sitelerin içinde en ünlü sosyal paylaşım sitesi olan Facebook da bulunmaktadır. Facebook oyunları için yapılan ödemeleri ukash şle yapmak ve bu ödeme sırasında kredi kartı kullanmamak mümkündür.

 

Ukash kart nasıl satın alınır?

Ukash satış sitelerinden online olarak satışa sunulan ukash kart limitlerinden birini satın almak için öncelikle bu sitelerden birine giriş yapılması gerekmektedir. Bunun ardından sitede yer alan yetkililer ile iletişime geçilmekte ve ardından yetkililerden ukash satın alma talebinde bulunulmaktadır.

 

Talebin iletilmesinin ardında sırada firmaya ait banka hesap numarasına ukash kart bedelinin yatırılması yer almaktadır. Kart bedelinin yatırılmasından sonra ödeme kontrol edilmekte ve ödemede herhangi bir sorun bulunmuyorsa ukash pin kodu müşterinin kendisine teslim edilmektedir. Ukash al kartın tam olarak kendisi kullanıcılara verilen bu 19 haneli pin numarası olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Ukash kart satın alma işlemleri işte bu kadar kolay bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Ukash satış sitelerinden birine giriş yapmak ve bunun ardından satın alınmak istenen ukash kart seçimini yapmak satın alma işlemlerinin tamamlanması için yeterli olmaktadır.

Siz de internette ukash satışı yapan birçok siteye giriş yaparak istediğiniz ukash kartı satın alabilir ve Facebook oyunlarında kredi kartınız yerine ukash kartınızı kullanabilirsiniz.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa