PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

Ukash Kartı Nakite Çevirme Avantajı!

Ukash Kart Bozdurma imkanlarından

yararlanın!!

 

İnternetin, bilgi edinme, araştırma yapma, oyun oynama gibi amaçlar dışında alışveriş amaçlı da kullanılması yaygınlaşmıştır. Ancak insanlar internet üzerinde alışveriş yaparken tereddüt duymaktadır. Bunun sebebi bazı kişisel veya finansal bilgileri paylaşmaktan rahatsız olmaları ve bazı dolandırıcı online alışveriş sitelerinde zarara uğratılma düşüncesidir.

 

Ukash kart internet alışverişlerinde devrim oldu! Çünkü tamamen güvenliğin ve gizliliğin ön planda tutulduğu, kaliteli bir hizmettir. Sizlere satın alma, kullanma ve yükleme hususunda birçok kolaylık sunar.

Ancak Ukash kartın yabana atılmaması gereken bir özelliği daha vardır. Ukash kartı bozdurmak mümkündür. Yani dilediğiniz zaman ödeme sonrasında Ukash kartınızda kalan bakiyeyi değerinde bozdurabilirsiniz.

 

Bu avantaj da Ukash’ın tercih edilmesi için son derece kullanışlı ve mantıklı bir sebeptir. Ukash bozdurma avantajı sizlere bir nevi yatırım yapabilmenizi sağlar. Ukash kart ile yararlanabildiğiniz bahis siteleri, yatırım sitelerinden gelecek kazancınızı nakite çevirmeniz mümkün ve oldukça zahmetsizdir.

Ukash kartı satın aldığınız firmadan veya ödeme yaptığınız internet sitelerinden bozdurabilirsiniz. Bozdurma işleminde de yine alışveriş sırasında olduğu gibi yalnızca 19 hanelik dijital şifrenizi girmeniz yeterlidir. Ukash kartta kalan bakiyenizi veya yatırımlarınızdan gelen kazancınız hızlı bir şekilde bozularak size havale veya EFT yoluyla gönderimi sağlanır. Bir seferde bozdurabilirsiniz.

 

 

Ukash kartı bozdurma işlemi sırasında işlem yapacağınız internet sitesi sizden bir komisyon ücreti talep eder. Bu ücretler son derece cüzi rakamlardır, kaygı duymanıza gerek yoktur. Ukash kartınız tek kullanımlık olduğundan sadece bir sefer yükleme yapabilir ve bir seferlik sanal kartınızda kalan bakiyeyi veya yatırımlardan gelen kazancı bozdurabilirsiniz. Bu işlemlerin tekrarı için yeni bir 19 hanelik Ukash kodu edinmeniz gerekmektedir.

Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa