PayKasa.Org Resmi sitesine devam et

S.S.S

Ukash Nedir?

19 haneli kodlardan oluşan ve internet ortamında güvenli alışveriş yapma imkanı sağlayan bir para harcama sistemidir. Kontör yüklemek kadar kolay ve basit bir yöntemdir.

Banka hesap numalarınıza nereden ulaşabilirim?

Banka hesap numaralarımıza sitemizin sağ alt köşesinde canlı destek butonundan ulaşabilirsiniz.

Havaleden sonra bana Ukash Kartı mı gelecek?

Hayır , size ukash kart gelmiyor sistem üzerinden sizlere 19 haneli Ukash pin kodu verilecektir, veya belirtmiş olduğunuz telefon numaranıza gönderilir.

Havaleden sonra ne kadar sürede ukash pin numarasını iletiyorsunuz?

Havalenizi yaptıktan sonra Skype, Canlı Destek veya telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp, havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip ukash pin numaranızı hızlı ve güvenli şekilde sizlere iletiyoruz iletiyoruz ,Maximıum bekleme süreniz 3 dakkikadir.

Ukash Kodu Ne kadar süre geçerlidir.

Ukash Kart pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde hızlı yükleme yapabilirsiniz.

Ukash Hangi sitelerde geçerlidir?

Ukash Pin kodunuz Avrupa´da 22.000 sitede kullanılmaktadir bunlardan bazıları , Skype ,Facebook ,Metin2 ,Arkadasbul ,Oyun siteleri , Farmville , Ikariam sitelerinde geçerlidir.

Kişisel Bilgilerime 3. Şahıslar Ulaşabilir mi?

Bilgileriniz veritabanımızda 3.şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

Size Nasıl Güvenebilirim?

Aslına bakarsanız bu müşterilerimizin bize bakış açısı ile de alakalı bir durum.Ukash satışı yapmamıza müşterilerimizin bir nevi yaptırımı ile girdik.Şuan çok sağlıklı ilişkiler içerisinde satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Kimler Sorunsuz Ukash Kullanabilir?

18 Yaşını aşmış her birey ukash alıp sorunsuzca kullanabilir.

Çalışma Saatleriniz?

Hafta içi Hergün 12:00 - 02:00 Saatlerinde Hafta Sonu 11:00 - 02:00 Saatlerinde Bizleri online bulabilirsiniz.Bizler çevrim dışı ikende bizler ile iletişim kurabilirsiniz.İletişim bölümünde bulunan telefon veya mail ile bizlerle daima irtibata geçebilirsiniz.

Ukash kart nerelerde geçerli?

Ukash kartı dünyada ukash geçen her sitede kullanabilirsiniz….

Ne Kadar Sürede Pin Gelir?

Ödemenizi yaptıkdan sonra ödeme bildirim formunu ne kadar hızlı doldurursanız o kadar pinizin gelme süresi hızlanacaktır.Ortalama süre 5 ila 10 dakikadır.

Size nasıl güvenebilirim ?

firma adı hesap numarası gibi bilgileri korkmadan sizinle paylaşabiliyorsak bu güvenilir olduğumuzun kanıtıdır…

6-kredi kartı ile alımımda sizdeki fiyattan neden daha yüksek?

Sitenin koyduğu bir komisyon bedeli var …
Blogdan Son Konular
Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş dünyasına getirdiği güven ve kullanım ayrıcalıklarıyla kendinden her geçen gün daha da fazla söz ettiren ve bununla birlikte kullanıcısını arttıran Paykasa, avantajlı yönleri ...Devamı

Paykasa Kart ile Artık ödemelerinizi kolaylaştırın

Değerli Müşterilerimiz Ukash Elektronik para satışları durdurulmuştur , Ukash firması kapatıldığından dolayı artık ''PAYKASA KART''  ile hizmetler devam etmektedir. Paykasa geçen siteler  hakkında bilgi sahibi ...Devamı

Kart.web.tr Resmi sitesi yenileniyor!

Kart.web.tr sistemi yeniliyor İnternet ortamı'nın elektronik para devi olan kart.web.tr uzun yıllardir sizlere kesintisiz hizmet vermektedir, artık yeninesil bir yazılım ekibi ile çalışmalara başlamıştır sizlerinde bildiği ...Devamı

astropay team speak 3 satın al ukash nedir : Kurumsal :: S.S.S :: paykasa